Piabet Mail İle İletişim Sağlama

Müşteri hizmetleri ile irtibat kurma ya da müşteri hizmetlerinin sizler ile irtibat kurma konusunda kullanılan seçeneklerden bir tanesi, piabet mail ile iletişim sağlama seçeneği olacaktır. Elektronik posta servisi aracılığı ile her türlü konunun gündeme getirilmesi, her türlü konu hakkında bilgi alınması ve benzer kriterlerin gerçekleştirilmesi mümkündür.

Piabet Elektronik Posta Adresleri

Mail ile iletişim sağlama seçeneği gündeme gelecek ise, piabet elektronik posta adresleri yani resmi elektronik posta adresleri kullanılmalıdır. Her türlü konu için, her türlü soru için gündeme getirmeniz gereken elektronik posta adresleri,

[email protected] veya

[email protected] olacak şekilde belirlenmiştir.

Tabi ki siz bu elektronik posta adresleri üzerinden müşteri hizmetleri temsilcilerine ulaşacaksınız. Buna karşılık, müşteri hizmetleri burada gördüğünüz resmi elektronik posta adresleri üzerinden sizlere ulaşacaktır. Bunların haricinde bir adresten elektronik posta geliyor ise ve piabet sitesi tarafından gönderildiği ifade ediliyor ise, itibar etmemenizi, gönderilen elektronik postayı açmanızı sizlere tavsiye edeceğiz.

Piabet E-Posta İle İletişim

Siz müşteri hizmetlerine ulaşmayı düşünüyor iseniz, piabet e-posta ile iletişim konusunda nasıl davranacaksınız? Önce destek olarak başlayan elektronik posta adresini, göndereceğiniz elektronik posta bildiriminde alıcı bölümüne yazacaksınız. Konu bölümüne ilgili departmana ulaşması, hızlı bir şekilde geri dönüş sağlanması için, birkaç kelime yazmalısınız. Yatırdığım para hesabıma geçmedi. Para çekme talimatım gerçekleşmedi, promosyon alamadım, SMS iptali yapılmadı ve benzeri bir konuyu gündeme getirebilirsiniz. Mesaj bölümüne geldiğinizde, öncelikle adınız, soyadınız ve kullanıcı adı bilginizi paylaşmanız olacaktır. Hemen arkasından problemi detaylı ancak, kısa bir şekilde anlatabilirsiniz. Örneğin belirli bir günde, belirli bir tarihte para yatırdım, canlı destek ile görüştüm. Yatırım promosyonu talep ettim ancak, yatırım promosyonu hesabıma geçmedi gibi bir ifade kullanabilirsiniz. İlgili departman bunu alır, sizlere geri dönüş sağlar. Geri dönüş süresi hızlıdır.

Piabet E-Postaya Ne Zaman Dönüş Yapacak?

Piabet mail ile iletişim sağlama konusunda kullanıcılara geri dönüş aşamasında, standart süreler belirlenmiştir. Bu standart süreler, sitenin genel şart ve kuralları bölümünde, Türkçe olacak şekilde açıklanmıştır. Buna bağlı olacak şekilde, piabet e-postaya ne zaman dönüş yapacak? Sorusunu sorduğunuzda, yardım talep ettiğinizde, sizlere geri dönüş en fazla 60 dakika da yapılacaktır. Lakin bir şikayet konusunu gündeme getirip, bir elektronik posta gönderdiğinizde, detaylı yani kapsamlı inceleme yapılıp, net bir şekilde size geri dönüş yapılması amacı ile geri dönüş süresinin en fazla 24 saat olacak şekilde belirlendiği görülebilmektedir.