Piabet Üyelik Açma ve Kayıt İşlemleri

Kaçak iddaa sitesi olan piabet ile çalışabilmenin temel kuralı bildiğiniz gibi, piabet üyelik işlemini gerçekleştirmek olacaktır. Bu yazıda sizlere, hangi şartlarda, nereden, nasıl üye olacağınız konusunda para ve belge talepleri konusunda bilgi vereceğiz.

Piabet Üyelik Linki

Hesap açmaya karar verdiğinizde, isterseniz piabet üyelik linki ile hareket edin. Bu sayede site yeni giriş adresini aramanız, bulmanız, yeni giriş adresi üzerinden üye ol butonuna ulaşmanız gerekmeyecektir. Doğrudan başvuru belgesini karşınızda göreceksiniz. Tabi isterseniz kendinizde hareket edebilirsiniz. Kendiniz üyelik başvuru belgesini açmak istiyor iseniz, bu durumda piabet giriş işlemini yapın. Yeni ve güncel giriş adresi ile Türkçe hazırlanmış site sayfasını açtıktan sonra, üye ol butonuna görün. Sağ üst köşede bulunduğunu tespit edeceksiniz, işaretleyin, açın, başvuru belgesini okuyup, anladıktan sonra doldurup, müşteri hizmetlerine göndermeniz yeterli olacaktır.

Piabet Aktivasyon Linki

Yukarıda bahsedilen işlemi gerçekleştirdiğinizde yani üye olmak amacıyla başvuru belgesini açıp, doldurup, müşteri hizmetlerine gönderdiğinizde, neticesinde piabet aktivasyon linki alacaksınız. Siteye giriş yapmanız ya da siteye ilk defa giriş yapmanız amacıyla gönderilen bir adres anlamına gelmektedir. Nereye gönderilir? Başvuru belgesinde, hesap bilgileri bölümünde, e-posta kutusuna yazdığınız elektronik posta adresine gönderilecektir. Gelen kutusuna ya da önemsiz postalar bölümüne düşmesi mümkündür. Ancak şunu bir kez daha tekrarlayalım. Gelen adres üzerinden siteye ilk defa giriş işlemini yapmanız ve ip adresini sisteme tanımlamanız zorunludur. Aktivasyon linki gelmemiş ise, muhtemel 2 sonucu vardır. İlk sonuç, başvurunun onaylanmamış olmasıdır. İsterseniz müşteri hizmetlerine elektronik posta göndererek, sorgulayabilirsiniz. Diğer sonuç ise, bir teknik problem yaşanmasıdır. Bu durumda da yine isteğiniz ile müşteri hizmetlerine elektronik posta gönderip, sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

Piabet Hesap Açma Ücreti Ve Belge Talepleri

Son olarak, piabet üyelik anlayışında, ücret ve belge talepleri konusuna bakalım. Piabet hesap açma ücreti ve belge talepleri gibi uygulamaları gündeme getirmeyecektir. Üyelik başvuru formunu açıp doldurur, gönderir ve aktivasyon linki gelmesini beklersiniz. Aktivasyon linki gelince bu adres üzerinden giriş işlemini yaparsınız. Bu aşamada sizden para talep edilmez. Ayrıca bu aşamadan sonra, bahis yapmak, oyun oynamak için hesabınıza para yatırırsanız, yatırdığınız paradan da herhangi bir zamanda, herhangi bir miktarda, üyelik ücreti ya da hesap açma ücreti tahsil edilmez. Belge talebi konusuna gelince, belge talebi ile bir olumsuzluk bulunmaz ise, karşılaşmazsınız. Verdiğiniz bilgiler daha önce kullanılmamış ise, verdiğiniz adres ya da ip adresi üzerinden herhangi bir şahıs ya da aile fertleri tarafından hesap açılmamış ise, belge talebinin de gündeme gelmediğini göreceksiniz.